Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Za tą cenę bardzo dobre opony. Mam też zimówki na drugim aucie i też dają radę.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolona, na wypadzie w góry również zdały egzamin :)
Opinia użytkownika: Bardzo dobre oponki do jazdy w zimie. Polecam.
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: Szczerze polecam te opony. Dobrze sprawdzają się na śniegu, jak i na wodzie. Są też w miare ciche. W tej cenie to polecam.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze się spisują zarówno na trasie przy większych prędkościach jak i w ruchu miejskim, dość ciche i bezproblemowe w wyważeniu.
Opinia użytkownika: Opony Zeetex charakteryzują się doskonała przyczepnością i nie hałasują. Do opon Zeetex przekonałem się kilka lat temu. Opony tej firmy mam również założone na kołach w innym samochodzie. Bardzo dobre opony za przyzwoite pieniądze. Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone