Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Dobre opony w dobrej cenie.
Opinia użytkownika: Kupiłem w listopadzie. Śniegu co prawda za dużo nie było, ale nie wpadłem w żaden poślizg ani nigdzie mi auto nie uciekało w trakcie jazdy, więc moje chyba są w porządku... :D
Opinia użytkownika: Dobre i ciche opony!
Opinia użytkownika: Wszystko dobrze, opony spełniają swoją funkcję!
Opinia użytkownika: Polecam na dojazdy +50 km, świetnie radza sobie na sniegu, opona sie trzyma i klei drogi. Z minusów: jak jest +10, to trochę głośne :)
Opinia użytkownika: Przy zakupie opon sugerowałam się nie tylko dobrą ceną, ale i och parametrami. Zależało mi na lepszej przyczepności i niskim spalaniu paliwa. Przejechały ze mną najgorsze momenty zimy i zdecydowanie polecam tym niezdecydowanym. Nie zawiodły.
Opinia użytkownika: Za tę cenę ciężko o lepsze opony. Zimowy sezon w zasadzie za nami, a nie mogę nic złego o oponach powiedzieć. Polecam
Opinia użytkownika: Brak zastrzeżeń. Prowadzi się dobrze zarówno w deszczu, jak i i na śniegu. Hałasu zbyt dużego też nie ma.
Opinia użytkownika: Super opony na robienie dużej ilości kilometrów
Opinia użytkownika: Opony w tym przedziale cenowym naprawdę dobrze się spisują. Solidny bieżnik, dobra przyczepność, nie hałasują.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone