Ocena łączna:
Opinia użytkownika: W takiej cenie najlepsze opony.
Opinia użytkownika: Polecam dobrze trzymają na śniegu, to są zimowe opony
Opinia użytkownika: Bardzo polecam!
Opinia użytkownika: Dobrze sobie radzą na mokrej nawierzchni oraz śniegu i błocie pośniegowym niezależnie od prędkości. Po przejechaniu 1200 km, polecam.
Opinia użytkownika: Super.
Opinia użytkownika: Brak zarzutów :)
Opinia użytkownika: Mega dobra jakość w tej cenie :)
Opinia użytkownika: Opony ciche, bardzo dobrze zachowują się na śniegu i lodzie. Naprawdę polecam.
Opinia użytkownika: Zadowolenie z opon w 100%, polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Komfortowa jazda.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone