| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: spokojny
- pojazd: BMW Seria 5 Touring E61 530i (200kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: To moja pierwsza wielosezonowa i pierwsza budżetowa opona. Wybrałem je ze względu na spokojny styl jazdy autem, którym głównie wybieramy się w trasy, wyjazdy wakacyjne. Gwarancja zadowolenia od Oponeo (możliwy zwrot opon w ciągu 30 dni, gdyby się jednak nie sprawdziły) również pomogła w decyzji. Byłem wielce przekonany, że będę je demontował jeszcze tego samego dnia z powodu hałasu. Myliłem się. Opony suną cichutko po gładkim asfalcie. Wyważyły się doskonale, a trakcja jest zaskakująca. Przebyliśmy już na nich blisko 10.000 km po Polsce, w ulewach i upałach. Miałem kilka niebezpiecznych sytuacji na drodze i w każdym przypadku nie brakowało mi ani trakcji, ani informacji zwrotnej. Czy to hamowanie awaryjne, czy omijanie przeszkody - wszystko z marginesem bezpieczeństwa. Nadchodzi zima i chętnie wypróbuję je w naszym mniejszym aucie na co dzień.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Peugeot 407 Sedan I 1.6 HDI
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Cena rewelacja. Opona na suchym petarda. Deszcz trochę gorzej, ale myślę, że to wina oleju, który był rozlany na drodze, bo trochę mnie zarzuciło. Polecam i następny razem w innym aucie kupiłbym takie same. Nie warto przepłacać. Nie mieszkam w górach, więc opony zimowe są zbędne.