Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super jakość do ceny.
Opinia użytkownika: Z opon Zeetex jestem mega, mega zadowolony. Nie są to pierwsze opony Zeetex, które od państwa kupiłem. Zawsze sprawują się na medal i są godne polecenia.
Opinia użytkownika: Opony są cudowne, miałem zawahania, ale są solidne.
Opinia użytkownika: Za tę cenę naprawdę godne polecenia.
Opinia użytkownika: Dobra przyczepność, jak na tą chwilę żądnych problemów.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Na razie mega zadowolony. Na suchej, rozgrzanej nawierzchni opona dobrze klei i nie piszczy. Na mokrej trzyma się pewnie. Rzadko załącza się ABS, nawet przy ostrym hamowaniu. Zobaczę w zimę, bo nie było jeszcze okazji jeździć po śniegu.
Opinia użytkownika: Opony są super.
Opinia użytkownika: Są super.
Opinia użytkownika: Wszystko OK!!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone