Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Niezłe opony za nieduże pieniądze. Trochę głośne.
Opinia użytkownika: Trochę głośne na suchej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Opony ok, cena również przystępna, polecam.
Opinia użytkownika: Opony "szału" nie robią zarówno na śniegu, jak i na mokrej nawierzchni. Co nie znaczy że źle się zachowują. Z drugiej strony nie do tego typowo zostały stworzone. Mają być w miarę średnie w każdych warunkach i takie są. Ogólnie jak za tę cenę naprawdę spoko opony. Bardzo ciche, nie "buczą" jak typowe zimówki. W ciepłe dni jedzie się na nich tak jak na zwykłych letnich, nie odczuwa się tego tak jak przy jeździe na oponie zimowej. U mnie na lato mam opony typowo letnie, na zimę zdecydowałem się na wielosezon.
Opinia użytkownika: Dobra jakość za niską cenę.
Opinia użytkownika: Może być
Opinia użytkownika: Opony nie do wyważenia. Trzy razy były wyważane i zawsze generują drgania. Geometria kół wykonana- brak polepszenia. Totalna porażka. Teraz zaczęły trochę hałasować. Zdecydowanie nie polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone