Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony świetnie się trzymają zima, w górach mimo duzysz zasp bez większych problemów trzymają się drogi. Jedna zimę w Zakopanym kolega musiał zakładać łańcuchy na zimówki, ja zaś bez większych problemów jeździłem bez zakładania łańcuchów.
Opinia użytkownika: Nic dodać nic ująć.
Opinia użytkownika: Stosunek jakości i ceny idealny.
Opinia użytkownika: Nawet nie wiedziałam, jak bardzo potrzebuję nowych opon. Komfort jazdy się zwiększył
Opinia użytkownika: Długo zastanawiałem się. czy warto kupować opony wielosezonowe. Był to mój pierwszy i napewno nie ostatni zakup opon tej marki, jestem naprawdę zadowolony i miło zaskoczony, co prawda wielkiej zimy nie było, ale kilka razy spadł śnieg i oponki radzą sobie świetnie! Polecam niezedycdowanym.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony wielosezonowe, jak za tą cenę. Polecam.
Opinia użytkownika: Fajne oponki za nie duże pieniądze sprawdzają się.
Opinia użytkownika: Sprawdzają się.
Opinia użytkownika: Jestem zaskoczony jakością tych opon. Są bardzo ciche. Doskonale trzymają się drogi. W tym roku wypróbowane w górach południowej Chorwacji. Nie zdążyło się, żeby opony zapiszczały czy uślizgnęły się gdzieś na zakręcie, co przy innych oponach było powszechne. Samochód ma 182 km i w górach jeździłem dość dynamicznie z zapakowanym samochodem. Samochód jest wyjątkowo stabilny i dobrze się prowadzi. A kupiłem ekonomiczne opony, bo chce sprzedać samochód ; ) Jeśli będę zmieniał opony z pewnością kupię opony zeetex.
Opinia użytkownika: Jeżdżę na nich dopiero 3 miesiące, ale na ten moment jestem zadowolona.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone