Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony zdaly egzamin .polecam
Opinia użytkownika: Po sezonie zimowym pozytywna
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona w niskiej cenie.
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobra i zdecydowanie tania na pewno będę w dalszym ciągu je kupował. W obecnej chwili nie stwierdziłem wad lub uchybień polecam.
Opinia użytkownika: polecam
Opinia użytkownika: Miałem kupić opony bieżnikowane lub używane ale zdecydowałem się na nowego lecz słabszej firmy i uważam że dobrze zrobiłem.
Opinia użytkownika: jezdze drugi rok i nie zaluje zakupu w tym roku kupilem tez letnie sa ciche i dobrze sie jezdzi mimo ze pogoda jest zmienna. polecam bo jest to duza oszczednosc i zadowolenie
Opinia użytkownika: Polecam te opony , zamierzam zakupić letnie opony tej firmy: Zeetex HP102 215/55 R17 98 W XL
Opinia użytkownika: Za te pieniądze naprawdę dobre opony.Nie mam żadnych uwag. Dobrze się jeździło, polecam, kupiłbym je jeszcze raz.Nie wiem tylko jaką będą miały żywotność, po pierwszej zimie są ok.
Opinia użytkownika: Jakość opony do ceny jest doskonalą, za takie pieniądze lepszej opony nie da się kupic
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone