Opinia użytkownika: Komplet opon kupiłem głównie kierując się ceną. Jaki moje było zaskoczenie po 2 tygodniach użytkowania - opony sposywały się znakomicie. Użytkowałem je głównie w mieście bez żadnych uwag. Na święta i ferie wybrałem się w dalszą drogę, zaliczyłem autostradę - super cicho (jak na zimówki), spalanie nie zauważyłem różnicy. Na pewno polecam.