Opinia użytkownika: Kupiłem te opony nie ze względu na niską cenę, a ze względu na subiektywne odczucia kolegi, który zakupił je do swojego auta i sobie chwalił - teraz, po przejechanych około 10 000 km w zimie mogę potwierdzić, że niska cena tych opon jest dodatkowym i bardzo miłym atutem. Co prawda śniegu w tym roku nie ma zbyt dużo, ale tam gdzie się pojawił miałem okazję je choć trochę sprawdzić i nie mam powodów do narzekań. Również jazda autostradowa z prędkością wyższą, niż 140 km/h pokazała, że ta opona staje na równi z uznanymi producentami. Do tej pory jeździłem na tzw. "markowych" oponach największych światowych koncernów, zakupiłem Zeetexy i nie żałuję. Opinie zasłyszane o "chińczykach" i innych "tworach" nie ma mają odzwierciedlenia w tej oponie, ja się do nich przekonałem . Nie bójcie się kupna tych opon - dobra jakość, za bardzo dobrą cenę. Oby tak dalej!