Opinia użytkownika: Tani opony spełniające swoje założenie. Jeśli ktoś nie chce wydawać zbyt dużo pieniędzy będzie zadowolony z zakupu. Nie są zbyt głośne i trzymają się dobrze drogi nawet przy ciężkiej nodze. Niestety nie miałem zbytniej okazji testować na śniegu, a szkoda.