Opinia użytkownika: Opony spisują się bardzo dobrze, godne polecenia, bardzo dobra przyczepność, kontrola w pełni, bardzo dobre odprowadzenie wody i błota pośniegowego. Obecnie zakupiłem również opony letnie tego samego producenta. mam nadzieję, że będą równie dobre jak opony zimowe.