Opinia użytkownika: Przy prawie 400Nm trudno mówić o przyczepności przy ostrym ruszaniu, ale spokojna jazda jest bezproblemowa. Jestem zdziwiony, że opony sprawują się lepiej niż Fuldy w bardzo podobnym, ale słabszym autem. Bardzo ciche, jedynie w deszczy słychać typowy świst zimówek. Ogólnie opony warte polecena, mimo chińskiego pochodzenia, producentowi zależy na dobrej opinii i jakości.