| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
4,00 |
| amortyzowanie |
4,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
4,00 |
| ścieralność |
4,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Toyota Auris Hatchback I 1. 4 D-4D
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Witajcie.Jestem zadowolonym użytkownikiem tych opon.Przejechałem na nich ok.3 tys km,głównie w mieście z okazjonalnymi dłuższymi wypadami.Trzymanie na suchej nawierzchni oceniam na świetne. Co do jazdy po deszczu ciężko mi oceniać, bo czytałem opinie że słabo trzyma na mokrym,dlatego zapobiegawczo nie próbowałem badać limitów przyczepności,ale mimo wszystko nie zauważyłem żadnego pogorszenia w prowadzeniu.
Właściwie mają tylko jedną wadę - głośność.Przy spokojnej jeździe i wyłączonym audio są najgłośniejszym elementem auta.Może nie każdy zwróci na to uwagę ale mnie osobiście to drażni.
Podsumowując uważam, że stosunek jakość/cena zdecydowanie wypada na korzyść tych opon i ciężko będzie znaleźć ciekawszą ofertę. Z czystym sumieniem polecam! Pozdrawiam.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
4,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
4,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
4,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: poniżej 2000km
- miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
- styl jazdy: spokojny
- pojazd: BMW Seria 5 Sedan E39 520i
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Skusiłem się na te opony ze względu na niską cenę i pozytywne opinie.
Za kwotę 260 PLN za sztukę nie spodziewałem się cudów ale...
Wszystkie cztery nowe opony mają bicie, przez co w aucie przy 80 km/h trzęsła kierownica. Przy 120-140 km/h auto wpadało w mocny rezonas. (Trzęsła się cała karoseria). Irytujące zjawisko...
Prawidłową diagnozę postawił dopiero 3 warsztat wulkanizacyjny. Fachowiec stwierdził że opony nadają się na śmietnik a nie na felgę. Zdziwił się że nie mają nawet 500km.
Straciłem pieniądze na wyważanie w każdym z warsztatów, nerwy i czas. Nie dopuszczałem możliwości że to wina nowych opon, a jednak...
Winy szukałem w zawieszeniu i biciu felg ponieważ podobne objawy miałem na starych oponach po poprzednim właścicielu.
Do 70km/h opony godne polecenia ;)
Gdybym wiedział że to takie dno to wolałbym dopłacić i mieć opony droższego/lepszego producenta.
Dlatego jeżeli ktoś z was będzie miał podobne objawy wtedy wiecie co robić. Mam nadzięję, że tą opinią oszczędzę wam straconych pięniędzy, nerwów i czasu.
Opony są w trakcie procesu reklamacyjnego.