| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
4,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Peugeot 406 Coupe I 3.0
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Generalnie polecam, długo się zastanawiałem czy warto brać coś tak taniego w dodatku wielosezonowe, nie ma co ukrywać, nowe opony 18" w tej cenie, są jak za darmo. Póki co, jest za nimi jeden sezon mocnej eksploatacji, 16 tys. km w około pół roku i odpukać, nie było problemów, zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Jedyne co to ciężko ocenić tłumienie nierówności, przy niskim profilu opony i naszych drogach.
Komplet zimowych opon jest już na drugich kołach, jednak biorąc pod uwagę stan bieżnika w tych, wypróbuję ich wielosezonowość też na śniegu.