Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jakość do ceny - rewelacja.
Opinia użytkownika: Świetne opony w dobrej cenie. Zakupione, ponieważ mam dość stromą górkę pod dom. Na poprzednich zdarzało mi się wjeżdżać tyłem, na nowych na razie bez problemu.
Opinia użytkownika: To już drugi zestaw opon Yokohama. Kupiłam letnie, z których byłam bardzo zadowolona i z zimowymi nie było inaczej. Dobrze trzymają się drogi ośnieżonej, jak i oblodzonej. Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony, dobrze trzymają się nawierzchni i nie szumią. Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam bardzo te opony! Są znakomite :D
Opinia użytkownika: Spoko opony, ciche i dobrze trzymają. Nie miałem okazji sprawdzić, jak się zachowują na błocie pośniegowym.
Opinia użytkownika: Opony ok.
Opinia użytkownika: Polecam. Choć trochę głośne.
Opinia użytkownika: Polecam. Dobry stosunek ceny do właściwości jezdnych
Opinia użytkownika: Spełniające sto procent oczekiwań.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone