Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, ciche, dobrze trzymają na mokrym
Opinia użytkownika: Miałem dwa komplety zimowych Nokian WR D4 ale już nie produkują. Teraz Yokohamy V906, które są odrobinę głośniejsze. Reszta podobnie. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony dobrze się sprawują, zadowolony z zakupu.
Opinia użytkownika: Rewelacyjne opony, tegoroczna zima dała wiele możliwości do sprawdzenia ich jakości i zdecydowanie polecam!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony klasy premium!!! Świetne na mokre i zaśnieżone trasy. Dobrze trzymają na ubitym śniegu, ale również na rozstopionym.
Opinia użytkownika: Super opony premium na rondach i w ciasnych zakrętach bardzo fajna przyczepność
Opinia użytkownika: Opony spełniają oczekiwania.
Opinia użytkownika: Zakupione opony spełniają moje oczekiwania odnośnie przyczepności w zmiennych warunkach, dodatkowo są stosunkowo ciche. Tegoroczna zima nie oszczędzała kierowców, a pomimo to myślę, że zdały egzamin.
Opinia użytkownika: Opony zimowe okazały się świetne na każdej nawierzchni, codziennie!
Opinia użytkownika: Premium za ok cenę.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone