Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: po pierwszej zimie oceniam dobrze
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam zakupione opony. Polecił mi je znajomy kierownik serwisu z ASO Hondy i jestem mu za to wdzięczny. Długo szukałem, czytałem i zastanawiałem się nad wyborem. Ten okazał się strzałem w 10 !!! Opony super sprawdzają się na suchej drodze, ładnie trzymają się jezdni. Bałem się nieco co będzie podczas deszczu ale też jest ok. Przetestowałem je także podczas wyjazdu w góry. Bezpiecznie dojechałem na kulig w wyższe partie gór. I obyło się bez zakładania łańcuchów. Jednym słowem bardzo dobra jakość w dość atrakcyjnej cenie. Polecam je każdemu
Opinia użytkownika: Najlepsze opony, jakie miałem! Z czystym sumieniem mogę je polecić.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam. Super się sprawują oponki.
Opinia użytkownika: coś wspaniałego
Opinia użytkownika: Bardzo dobre, względnie ciche i ekonomiczne jak na zimowe opony. Polecam, przejechałem na nich w sezonie zimowym ok 2000km
Opinia użytkownika: bardzo fajne opony
Opinia użytkownika: Spełniają oczekiwania. Jestem w 100% zadowolony
Opinia użytkownika: Opony niosły auto zarówno po suchej jak i mokrej nawierzchni, w dodatniej temperaturze i poniżej zera, na asfalcie, betonie i gruncie. Przetestowane na śniegu, śliskiej nawierzchni (gołoledź), błocie "zimowym". Jednym słowem DUUUŻE zadowolenie. POLECAM
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone