Ocena łączna:
Opinia użytkownika: opony mimo trudnego górskiego regionu w pełni spełniają swoją rolę. Dają poczucie pełnej kontroli prowadzenia.
Opinia użytkownika: Opony super na suchej nawierzchni, jak i mokrej. Śniegu niestety nie było, więc nie było możliwości sprawdzenia. Ciche przede wszystkim.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: W sezonie zimowym (gdy za granicą jest obowiązek) robimy ok. 70.000 km. W tym roku zimy nie ma, a po 45.000 km widać małe zużycie, jeżeli w naszym przypadku opona wytrzymuje dwa sezony, jest ok!
Opinia użytkownika: Super oponki. Całkiem inna jazda i komfort. Pewnie trzymają się drogi. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Wysoka jakość, trwałość i niskie zużycie paliwa w porównaniu z innym droższym producentem.
Opinia użytkownika: Super, polecam– dobra cena i jakość.
Opinia użytkownika: Są to kolejne opony tej marki używane przeze mnie i jestem z nich zadowolony.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre. W śniegu i na śliskiej drodze super. Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone