Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opona zdaje swoje zadanie. Dźwiga ciężary i daje komfort jazdy. Doskonale dopasowana do naszych polskich warunków. Szczerze polecam.
Opinia użytkownika: Jedne z lepszych opon, na jakich jeździłem. A naprawdę już jeździłem na wielu.
Opinia użytkownika: Polecam opony, spisują się bardzo dobrze.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z tych opon i polecam je.
Opinia użytkownika: Pierwsze wrażenie (m.in. wygląd opony) bardzo dobre. Na razie opona zrobiła tylko 17000 km, w większości po suchych nawierzchniach i przy dodatnich temperaturach, nie widać oznak zużycia. Jak na razie, polecam tę oponę do auta dostawczego.
Opinia użytkownika: OPONA DLA WYMAGAJĄCYCH
Opinia użytkownika: Tej marce i typowi kolejny raz zaufałem z pozytywnym skutkiem.
Opinia użytkownika: Bezpieczne, komfortowe opony, sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych, żadnego problemu z wyważeniem kół.
Opinia użytkownika: Polecam opony naprawdę dobre jak na tę cenę :)
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone