Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Innych nie chcę mieć
Opinia użytkownika: Świetne opony. Bardzo dobrze trzymają się na wszystkich typach nawierzchni. Sporo jeżdżę z przyczepą i tutaj także duży plus dla opon, bo ostatnio przy dużych śniegach na pusto bardzo dobrze trzymały auto na drodze. Ciche. W porównaniu z tańszymi Kleberami czy Uniroyal wypadają dużo lepiej. Jedyny minus to niski przebieg, po 45000 opony do wymiany. Generalnie polecam, nie są może najtańsze, ale warte swojej ceny.
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Opony super. Trzymają pojazd. Polecam
Opinia użytkownika: Klasa sama w sobie, naprawdę warto, grunt to znaleźć tę oponę w dobrej cenie, na oponeo się udało.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, polecam.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne. Wysoka jakość i cena super. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze się sprawują. Polecam.
Opinia użytkownika: Super przyczepność na mokrej nawierzchni i zdecydowanie krótsza droga hamowania od wcześniejszych opon które miałem. Jak na opony zimowe ciche, niezależnie z jaką prędkością podróżujemy. Szczerze polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone