Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super zimówki.
Opinia użytkownika: Oponki super, ciche - myślałem, że będą hałasować, ale jeździ się pięknie. Pozdrawiam.
Opinia użytkownika: Godne polecenia. Jednocześnie kupowałem 2 komplety. Michele do Mondeo oraz Pirelli Sotto do S-Maxa. Na śniegu jest różnica. szczególnie podczas jazdy po śniegu pod górkę. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony sprawują się rewelacyjnie. Regularnie jeżdżę w góry i tej zimy było wiele sytuacji, gdzie jakość opon miała znaczenie. Bez problemu podjeżdżałem na ośnieżonych i oblodzonych podjazdach. Samochód doskonale trzymał się jezdni i hamował bez problemów. A to jeszcze nie koniec zimy!
Opinia użytkownika: W tym roku zima dała możliwość sprawdzenia walorów tych opon. Na śniegu prowadzi się idealnie, jak po sznurku; na suchym tak samo, jedynie przy mokrej nawierzchni potrafi zerwać przyczepność przy ruszaniu. Ogólnie polecam i następnym razem też takie kupię.
Opinia użytkownika: Najlepsza zimowa opona jaką miałem. Tegoroczna (I/II 2021) zima dała świetne warunki do przetestowania i dzięki temu mogę z czystym sumieniem polecić. Wyjeżdżanie z zasypanego parkingu czy wyprzedzanie na zaśnieżonej drodze nie stanowiło żadnego problemu. Po przejechaniu 8000 km zużycia nie widać, oby tak dalej!
Opinia użytkownika: Sprawują się bardzo dobrze. Trochę za głośne - ale tylko trochę.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w tym przedziale cenowym.
Opinia użytkownika: Naprawdę nieźle trzymają. Jestem miło zaskoczony. Polecam.
Opinia użytkownika: Ok!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone