Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super kleją na mokrym jak i suchym, ciche! Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona, polecam.
Opinia użytkownika: Są bardzo fajne opony, niezawodne.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Doskonała opona. Jazda zimą nigdy nie była tak przyjemna. Bardzo dobrze sprawdziła się praktycznie we wszystkich zimowych (europejskich) warunkach - również w górach.
Opinia użytkownika: Super
Opinia użytkownika: Niby ktoś powie opony jak to opony ależ nie, w poprzednim samochodzie posiadałem opony gorszej klasy niż premium i średnia to problem z przyjemną i bezpieczną jazdą był nawet na małym śniegu. Opony są homologacją producenta BMW co jest plusem. Napęd xdrive + opony Pirelli = bezpieczna zima.
Opinia użytkownika: Polecam. Jeżdżę po terenie miejskim i wiejskim i na trasach poza, górskie tereny. Sezon zimowy jak narazie bez jakichkolwiek przygód zakopań i poślizgów. Pomimo awarii ABS i kontroli trakcji opony świetnie dały sobie radę w błocie pośniegowym.
Opinia użytkownika: Opona dobra, gorzej na mokrej nawierzchni. Duży plus za zużycie stosunkowo dużo potrafi wytrzymać. Podczas jazdy dosyć cicha.
Opinia użytkownika: Super opony. Ostre na śniegu, dobre na suchym asfalcie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone