Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Oponki bardzo dobre, świetnie się trzymają nawierzchni.
Opinia użytkownika: Opony są dobre przy różnych nawierzchniach
Opinia użytkownika: Gorąco polecam, ja to w szoku byłem jak śnieg spadł i nawet zaspa nie straszna
Opinia użytkownika: Najlepsze opony, jakie do tej pory użytkowałem.
Opinia użytkownika: Doskonała na ubitym i zamarzniętym śniegu. Błoto pośniegowe jakby nie istniało
Opinia użytkownika: Oponki w porządku!
Opinia użytkownika: Super opony, samochód dobrze trzyma się drogi. Polecam
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze trzymają generalnie w każdych warunkach. Wcześniej miałem jakieś chińskie - różnica jest kolosalna.
Opinia użytkownika: Polecam w 100%, trzymają pięknie ma zakrętach i w błocie pośniegowym. Zima z takimi oponami + 4x4 robi robotę.
Opinia użytkownika: Polecam, bardzo trafiony zakup.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone