Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobra przyczepność na śniegu i błocie.
Opinia użytkownika: Very impressed of the tyres, good quality, easy to drive.
Opinia użytkownika: Są OK
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona... używam jej od lat ...poprzednio w Volvo xc60. Sprawdza się w każdych warunkach. Polecam!
Opinia użytkownika: Drogie, ale przyzwoite
Opinia użytkownika: Zdecydowanie tak.
Opinia użytkownika: Pierwszy raz od lat wybrałem inne opony niż Nokiany i jestem zadowolony. Używane cały czas na śniegu w Zakopanem (w tym roku zima stulecia) i świetnie dają radę. Polecam
Opinia użytkownika: Opony najwyższej jakosci na suchej, mokrej, jak i ośnieżonej nawierzchni. Polecam!
Opinia użytkownika: Bardo dobre, w napędzie 4x4 spisują się swietnie.
Opinia użytkownika: Opony spełniają swoją funkcje, nie były z najtańszych, ale nie żałuje zakupu. Przyczepność bardzo dobra, hamowanie wyśmienite, jedynie na błocie pośniegowym mają problem (ale które nie mają).
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone