| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
6,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
6,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Audi A6 Avant C6 2.0 TDI (89kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Kupiłem te opony po wielu konsultacjach, nie byłem do nich do konca przekonany bo miałem wczesniej sottozero seria I w BMW i żona narzekała na nie. Ale te opony to mistrzostwo świata przejechał około 10000 km ,a mam je założone 4 miesiace, połowa tego przebiegu to autostrady a druga to skandynawia gdzie opony zdały egzamin w 100%. Wczesniej jeździłem na nokianie, ale pireli jest o wiele lepsza. Jeżdze Audi A6 c6 2,0 tdi 170km 215/55-16 i jest to optymalny rozmiar, komfort i własności jezdne bardzo dobre.
Pozdrawiam
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
6,00 |
| amortyzowanie |
6,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: poniżej 2000km
- miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: BMW Seria 5 Touring E39 530d (135kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Trzyma się drogi jak przyklejona, ciężko wprowadzić auto w poślizg, sprawdza się w na każdym rodzaju nawierzchni, bardzo dobre wykonanie, dużym atutem jest zgrubienie zabezpieczające felgi, jestem bardzo zadowolony ze dołożyłem parę złotych i kupiłem Pirelli. Różnica miedzy innymi oponami jest ogromna. Szczerze polecam. Warto wydać trochę więcej za bezpieczeństwo i komfort jazdy.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
6,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Ford Mondeo 4/5 drzwi IV 1.6
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Zakupione w 11/2013 przejechaly juz na pewno wiecej niz 15 tys.km. Jezdzę po Wrocławiu i autostradach a także czasami po przełęczy Jugowskiej (przez góry Sowie, po trasach rajdów ;-) ) . Zużycie niewielkie, nie przykladem tylu na przód co sezon aby lepiej ocenić ich trwałość. Brak uszkodzen opon po kontakcie z licznymi dziurami i krawężnikami :-) Trzymaja sie drogi jak szatany, pod gore na ubitym sniegu nawet z lodem pod nim, na zakretach ze sniegiem i błotem, na róznych nawierzchniach tj kostka, asfalt-kostka brukowa bez problemu zarowno pod jak i z gory. Ciekawie bylo gdy inni kierowcy zawracali kiedy nie mogli wjechac wyzej po snieznej trasie a moje nawet po zatrzymaniu sie ruszyly i pojechalem dalej. Czy polecam? he