| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
3,00 |
| amortyzowanie |
4,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
6,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: poniżej 2000km
- miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Mazda CX-3 Crossover I 2.0 SKYACTIV-G (88kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Na pierwszy rzut oka widac, ze opony sa wysokiej jakosci co zostalo rowniez zauwazone przez mechanika, ktory je montowal. Jezeli ktos na wlasnej skorze chce doswiadczyc jak wielka roznice w przyczepnosci potrafia dac opony zimowe, to polecam wlasnie te. Mokra i sucha droga sa nie do rozroznienia, bloto posniegowe jest praktycznie niezauwazalne. Jazda po zbitym sniegu jest juz troche gorsza, czuc ze opony pracuja. Najgorsze jest gliniaste bloto - opony sobie z nim radza, ale roznica w porownaniu do opon letnich jest minimalna. Glowna wada opon jest ich glosnosc. Musze przyznac ze nie docenialem jak bardzo glosne potrafia byc opony. Poza klasycznym szumem, ktory jest dostrzegalnie intensywniejszy, pojawia sie rowniez dodatkowy , znacznie wyzszy dzwiek, ktory potrafie opisac jedynie jako porownywalny do swistu mocnego wiatru.