Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Dobre i będą służyły na lata bo zima trwa krótko
Opinia użytkownika: Polecam te opony w tej cenie trudno o lepsze.
Opinia użytkownika: Opana ma bardzo dobre właściwości, ale już na 3 szt wyskoczył bombel.
Opinia użytkownika: Świetne opony warte swojej ceny. Polecam.
Opinia użytkownika: Super
Opinia użytkownika: Śnieg, błoto czy sucha nawierzchnia = komfort jazdy rewelacyjny. Szczerze Polecam!
Opinia użytkownika: Długo myślałam o tych oponach, bo jednak cena dość wysoka. Kupiłam i powiem, że nie żałuję ani złotówki. Może w tym roku ostrej zimy nie było, ale i tak była okazja sprawdzić je w różnych warunkach. Na suchej i mokrej drodze rewelacja. W śniegu radzą sobie również wspaniale – ESP nie musiałam używać nigdy. No i jak na razie nie widać żeby bieżnik się jakoś widocznie ścierał. Polecam!
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Opony zachowują się bardzo dobrze, przyczepność rewelacyjna.
Opinia użytkownika: Bardzo sie sprawdzily.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone