| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
6,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
5,00 |
| ścieralność |
6,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: BMW Seria 3 Touring E91 335xi
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Ogólnie jeżdżę jak pirat, opony kleją niesamowicie nawet na mokrym (wiem – zimówki to zawsze dramat, ale te wyjatkowo dobrze sobie radzą). Jeśli chodzi o śnieg - rewelacja, pełna kontrola nad autem, gdy reszta głowi się jak dojechać do punktu b, ty robisz to nawet od niechcenia. Kapitalne zachowanie właściowści gumy przy bardzo niskich temperaturach(-25 stopni), co skutkuje świetnym hamowaniem nawet w ekstremalnych warunkach. Mam porównanie z innymi markami opon, gdyż na codzień pracuje w BMW i mam okazję jeździć różnymi modealmi opon, na zimę polecam Pirelli SottoZero.