Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjnie, dobra przyczepność, mały opór toczenia, małe spalanie, polecam.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, użytkowane w górach. Radzą sobie na stromych podjazdach bez problemu, nawet przy 20 cm śniegu. Polecam.
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Polecam wszystkim użytkownikom.
Opinia użytkownika: Bardzo dobry produkt. Dobra cena w Oponeo. Zamawiałem kilka razy dla siebie i dla rodziny.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra.
Opinia użytkownika: Na oponach przejechałem tylko 5 tys. km i mogę powiedzieć, że są bardzo komfortowe i ciche, samochód hamuje pewnie, śniegu jeszcze nie widziały, ale w piach bieżnik wgryza się dość głęboko, a i mechanik powiedział że bardzo dobrze się na felgę nakładają.
Opinia użytkownika: Po ostatniej wycieczce na narty (Zieleniec), gdzie jechaliśmy w dużych korkach i często trzeba było stawać i ruszać nie miałem najmniejszego problemu nawet przy tylnym napędzie. Inne auta nie radziły sobie już tak dobrze. Myśle że to duża zasługa opon.
Opinia użytkownika: Jedne z lepszych, na jakich jeździłem.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona, spisuje się idealnie w każdych warunkach. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone