Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony z działania opon w zimie, brak jakichkolwiek problemów.
Opinia użytkownika: Póki co super się sprawują. Polecam. Niejeżdżone po większym śniegu.
Opinia użytkownika: Doskonałe opony.
Opinia użytkownika: To już kolejne Pirelli i nigdy nie zawiodłem się.
Opinia użytkownika: Opona nie tania, ale naprawdę warta swojej ceny. Mimo, że mam 19" felgi to jeździ się na tych oponach o niebo lepiej niż na letnich run-flat. Nawet wchodząc dość szybko w zakręt nie tracą przyczepności - są też ciche - porównując z innymi zimówkami. Na śniegu i deszczu zachowują się przewidywalnie i pewnie. Używam w Mercedes W213 - polecam!
Opinia użytkownika: Świetna opona za rozsądne pieniądze.
Opinia użytkownika: Fajne ranty zabezpieczające felgę i cena
Opinia użytkownika: Dla mnie Pirelli to najlepsze opony na jakich jeździłam, a wypróbowałam b.dużo innych marek.
Opinia użytkownika: Świetne opony, 2000 km w zakopanym, pełnym śniegu i żadnego problemu jak kierowcy dookoła. Polecam każdemu!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone