Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Pierwsza zima ale dużo jeżdżę po całej Polsce, jeździłam już i bardzo mokrych warunkach, jak i po śniegu i częściowo lodzie. Auto jest na tych oponach bardzo stabilne, ładnie radzi sobie ze śniegiem nawet przy napędzie na tył. Jestem zadowolona. Dodatkowo opony jak na zimówki są ciche, nie poczułam różnicy przesiadając się z letnich. Polecam.
Opinia użytkownika: Naprawdę bardzo dobra opona, szczególnie chwalę sobie stabilność na mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Super opony jak na razie po 3 miesiącach mieszanej jazdy: sucho na plusie, na lodzie, podczas deszczu, w śniegu i w minusowych temp.
Opinia użytkownika: Rewelacyjna opona na cały przekrój pogodowy naszych zim (sucho, mokro, śnieg). Oczywiście należy pamiętać, że fizyki się nie oszuka. Zdecydowanie jedna z najlepszych opona do dynamicznego stylu jazdy.
Opinia użytkownika: Najlepsze opony jakie kiedykolwiek użytkowałem, Ciche, bardzo komfortowe, świetne właściwości jezdne, posiadam je także w A4 B9. Polecam w 100%.
Opinia użytkownika: Póki co totalny brak zastrzeżeń. Opona przewidywalna, dobrze wykonana (brak problemów z wyważaniem, ściąganiem itd). Mogłaby być odrobinę cichsza, ale jak na zimówkę, to i tak tragedii nie ma.
Opinia użytkownika: Mega ciche opony, świetnie trzymają nawet na oblodzonej drodze w pagórkowatym terenie. Auto idzie jak po sznurku. Oczywiście po zwolnieniu do 60 km/h, ale inne opony rzucało na boki po lodzie. W deszczu w okolicach zera spokojnie jechałem w okolicach 100 km/h i auto też się pewnie trzymało. W temperaturze około 10 stopni dosłownie kleją się do asfaltu. Jak dla mnie ekstra, gorąco polecam. A cena atrakcyjniejsza niż np. Michelin.
Opinia użytkownika: Wspaniałe opony. Mam swoje samochody i kupuję opony od 36 lat. Te były jednymi z najlepszych 2 kompletów. Są nieodczuwalne podczas jazdy, nawet szybkiej do 180 km/h, świetne podczas hamowania, wtedy czuję się że są na kołąch :). Pozdrawiam, Mirek.
Opinia użytkownika: Pogoda w Norwegii bywa kapryśna i potrafi szybko się zmieniać, opony Pirelli świetnie sobie z tym poradziły👍.
Opinia użytkownika: Opona super
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone