Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam. Kupiłem już kolejny komplet tych opon, nigdy mnie nie zawiodły. W tej klasie cenowej ciężko znaleźć coś lepszego. O takie opony warto dbać i ich pilnować ;)
Opinia użytkownika: Super oponki polecam z pełna odpowiedzialnością, spisują się bardzo dobrze na suchej, jak i mokrej nawierzchni, przy czym są bardzo ciche. Dużo jeżdżę po niemieckiej autostradzie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam
Opinia użytkownika: Opony super.
Opinia użytkownika: Na naszych drogach potrzeba dobrych opon żeby nie być zaskoczonym. U mnie padło na te konkretne i nie żałuje. Jazda i hamowanie na śniegu ekstra, w deszczu także dobrze na suchym bez uwag. Do spokojnej dynamicznej jazdy wybór bajeczny. Trzymają się asfaltu jak przyklejone. Zapewne jak je zjeżdżę to będę znów celował w ten model.
Opinia użytkownika: Doskonałe.
Opinia użytkownika: Witam. To są moje pierwsze opony klasy premium. Przy tylnym napędzie przesuwają bardzo daleko granice przyczepności. Nawet po wyłączeniu systemów ciężko wprowadzić je w poślizg. Jak już zerwę przyczepność to opony dają łatwo opanować auto. Przy energicznym ruszaniu na śniegu lub w deszczu wgryzają się jak w suchy asfalt. Polecam.
Opinia użytkownika: Super
Opinia użytkownika: Lepsze niż się spodziewałem. Nie mam zastrzeżeń.
Opinia użytkownika: Dobre.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone