Opinia użytkownika: Ogólnie na śniegu i lodzie to fatalne zachowanie (straciłem felgę na krawężniku, bo opony nie mógły wyhamować na śliskiej nawierzchni w zimie). Na usprawidliwienie powiem, że auto ma tylni napęd ale mimo wszystko oczekiwałbym po takiej oponie czegoś więcej, tym bardziej, że to niby miałyby być zimówki a wychodzi, że w większym śniegu się zakopują i musi mnie ktoś wypychać a na śliskim "jadą", gdzie popadnie. Ogólnie w trasie w zimie to ok ale jak gorsze warunki jezdne to trzeba zwiększyć uwagę.