Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobra , cicha i rewelacyjna na śniegu. Zdecydowanie polecam !!!
Opinia użytkownika: Wyjątkowy kompromis, precyzja prowadzenia.
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Ok. Dają radę.
Opinia użytkownika: Nowe opony w aucie ze stałym napędem na 4 koła sprawiają, że odśnieżania podjazdu do garażu jest niepotrzebne (kąt nachylenia 20 stopni). Polecam.
Opinia użytkownika: Najlepsze opony w swojej klasie i cenie!!! Polecam gorąco zakup tych opon! Robią robotę :)
Opinia użytkownika: Opłacało się zapłacić więcej za klase premium i pewność, że opona jest wysokiej jakości. Polecam!
Opinia użytkownika: Opony poradziły sobie bez problemu z dosyć wysokim śniegiem. Nie było uślizgów na białej drodze. Mieszkam w miejscu, w którym jest dosyć duży podjazd i dużo błota. Nigdy nie musiałem wykopywać auta, co notorycznie zdarzało się przy poprzednich oponach zimowych :)
Opinia użytkownika: Doskonała opona. Daje pewność prowadzenia i poczucie bezpieczeństwa w każdych warunkach. To jest opona klasy premium i chyba nie można mieć nic lepszego do ciężkiego SUV-a o dużej mocy.
Opinia użytkownika: Zawsze wybieram Pirelli do naszych samochodów. Nigdy się nie zawiodłem, tak jest i teraz. Opona świetnie się prezentuje na alufeldze i samochodzie. Warunki jezdne też bez zastrzeżeń. Nawierzchnia sucha, mokra, czy śnieg łatwo się jeździ na tych oponach i bez problemu panuje nad autem. POLECAM !!! POZDRAWIAM :)
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone