Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, na które trafiłem kiedyś przypadkowo - obecny zakup to kolejny komplet. Mogę porównać z Nokianami, które były zdecydowanie słabsze za wyjątkiem jazdy po twardym śniegu oraz Uniroyal Winter - te oceniam na o około 25% słabsze.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona
Opinia użytkownika: Nie ma co się rozpisywać. Są super.
Opinia użytkownika: Po przejechaniu ok 7000km w różnych warunkach od głębokiego zmarzniętego śniegu przez grząskie błoto i mokra nawierzchnie polecam Pirelli Scorpion Winter z czystym sumieniem.
Opinia użytkownika: Nigdy mnie nie zawiodły.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, wspaniale się toczą i są w miarę ciche. Wspaniale prowadzi się pojazd po błocie, śniegu i w deszczu. Dobrze trzyma się nawierzchni.
Opinia użytkownika: Super opony
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona.
Opinia użytkownika: Spisują się dobrze. Dopiero zaczyna się zima, brak oceny na trudniejszych trasach i warunkach.
Opinia użytkownika: Szukałem idealnych opon... i znalazłem. Są ciche, dobrze się trzymają. Dopiero przy tych oponach, koła nie boksują przy stracie oraz trzymają się nawierzchni przy opadach deszczu. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone