Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super trzymają tor jazdy.
Opinia użytkownika: Opony świetne, jeździłem już na wielu zestawach innych marek i ta obecnie przebija się nade wszystkie. Klasa A hamowania na lodzie nie jest dodana z przypadku i jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie to te opony polecam. Nawet przy szybkich przejazdach się spisują, do tego stopnia, że straciłem prawo jazdy za prędkość na 3 miesiące.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: B. dobre właściwości trakcyjne i bardzo ciche jak na zimówki.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w segmencie premium. Zachowanie na śniegu rewelacja. Polecam zdecydowanie. Niestety opinia na temat Oponeo już dużo słabiej... Dopłaciłem za worki na opony, które nie zostały wysłane, brak odzewu ze strony Oponeo po odbiorze zamówienia.
Opinia użytkownika: Porządne opony, lepsze od poprzednich Yokohama. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony ciche, świetnie trzymają tor jazdy na śniegu, nie było problemu z wyważeniem kół.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze trzymającą się opona, w zasadzie bez różnicy od nawierzchni. Napęd 4x4.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Spełniają oczekiwania.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone