Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony dają bezpieczeństwo i komfort jazdy. dobrą przyczepność na śniegu i mokrej nawierzchni. Do tego świetnie się prezentują. Po sezonie zimowym, bieżnik nie jest zużyty i widać, że posłużą na kolejne sezony.
Opinia użytkownika: Bardzo komfortowa, cicha opona. Polecam
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Mega dobre opony ;-)
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona, polecam.
Opinia użytkownika: Świetne opony, ciche na suchej, pewne na mokrej. Nawet trudno wejść w kontrolowany poślizg na zaśnieżonej nawierzchni. Dodatkowo mam poczucie poprawy komfortu jazdy z uwagi na miękkość opon - użytkownicy naturalnie twardych Mazd wiedzą o co chodzi i docenią.
Opinia użytkownika: Spisują się dobrze. Dopiero zaczyna się zima, brak oceny na trudniejszych trasach i warunkach.
Opinia użytkownika: Dobre opony na zimę.
Opinia użytkownika: Opony prowadzą się super, minimalny hałas. Polecam każdemu.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone