| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
1,00 |
| amortyzowanie |
1,00 |
| sucha nawierzchnia |
1,00 |
| mokra nawierzchnia |
1,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
1,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: poniżej 2000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: spokojny
- pojazd: -
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Motocykl to Suzuki DL650 K7, polski salon, 35 tys. przebiegu. Po założeniu opon pojawiło się wężykowanie po przekroczeniu 120 km/h. Serwis motocykla, na który składały się: ponowne wyważenie kół, wymiana napędu, wymiana klocków hamulcowych, wymiana oleju w przednim zawieszeniu wraz z uszczelniaczami, wymiana łożysk kół (ponoć był minimalny luz), kontrola pozostałych łożysk w zawieszeniu i główki ramy, nic nie zmieniły. Powrót do starej opony z tyłu jakim był MICHELIN PILOT ROAD 3 całkowicie usunął problem. Serwis Pirelli nie uznał reklamacji. Nie jest to odosobniony przypadek, polecam lekturę forum Suzuki lub KTMa.