Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony. Motor plus ja to łącznie ponad 400 kg, a opony są zawsze bardzo stabilne.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona.
Opinia użytkownika: Opony założone do BMW R1150 RT. Jeżdżę raczej rekreacyjnie, ale nie mogłem się oprzeć i sprawdziłem: szybka jazda, zakręty, hamowanie. Opony idealnie utrzymują motocykl na drodze.
Opinia użytkownika: Bardzo fajna opona
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony na każde warunki drogowe.
Opinia użytkownika: Prawie 4 tys. km przejechane, nie mam żadnych uwag.
Opinia użytkownika: Opona bardzo przyjemna, choć trochę jej brakuje na mokrym wg mnie.
Opinia użytkownika: Stosunkowe ciche na asfalcie, kupię drugi komplet
Opinia użytkownika: Super
Opinia użytkownika: Super.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone