Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Oponki super się sprawują w każdych warunkach
Opinia użytkownika: Po przesiadce z typowych klocków (Mitas) dla mnie bajka, pierwszy tysiąc za mną, wreszcie znalazłem to, co potrzebowałem, polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony godne polecenia
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Super opona. Polecam
Opinia użytkownika: Przejechałem głównie po asfaltach około 5tyś.km i oponki sprawdziły się bardzo dobrze czy to w deszczu, chłodzie czy w słoneczku. Na zakrętach ładnie się składają. Dodam że jeżdżę turystycznie GS 1200.
Opinia użytkownika: To już czwarty zestaw tych samych opon.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra szosowa opona
Opinia użytkownika: Opona rewelacyjnie trzyma w zakrętach. Po prostu bajka. Na starej miałem już lęki przy składaniu się w zakręcie, na tej jakoś to samo wchodzi. Motocykl Triumph Tiger 1200
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone