Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobra
Opinia użytkownika: Super oponki, polecam z całym sercem, dobra jakość i cena.
Opinia użytkownika: Dobre opony, świetna obsługa.
Opinia użytkownika: Zaskakująco ciche, auto pewnie się prowadzi. W tym sezonie nie miały wiele pracy w trudnych warunkach, ale w te nieliczne dni ze śniegiem i błotem pośniegowym dawały sobie radę. Polecam.
Opinia użytkownika: Najlepsze opony jakie do tej pory używałem.
Opinia użytkownika: Oponki super. Na śniegu nie było, gdzie sprawdzić.
Opinia użytkownika: Dobre opony, szybka dostawa
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Ciche i robią robotę na śniegu, deszczu czy też lodzie.
Opinia użytkownika: Opony jak najbardziej na plus. Gorąco polecam.
Opinia użytkownika: trzyma drogi
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone