| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Opel Astra Hatchback H 1.4 (4/100) (90KM)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: W porównaniu z wielosezonowymi różnych firm, dopiero te zimowe sprawiły, że zima mi niestraszna. Udało mi się jeździć po kałużach na asfalcie, po świeżym śniegu, po błocie pośniegowym i oblodzonej nawierzchni. Opony nie są zbyt głośne, dobrze trzymają się drogi, wspomaganie włącza się kiedy skręcam 90° na oblodzonej drodze jadąc z prędkością około 45 km/h tuż przed skrętem. Do tej pory każda zima na wielosezonówkach była dla mnie koszmarem. Teraz.. lubię zimę, zasypane drogi, błoto pośniegowe, deszcz, oblodzenia się trochę boję ze względu innych kierowców, po których jeździe widać, że mają nie takich opon. Możecie się śmiać, ale to moja pierwsza szczęśliwa, bez lęku na drodze zima.