Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo przyzwoite opony. Zawsze jeździłem na oponach NOKIAN i te są znacznie cichsze. Dobrze trzymają na śniegu. Ciekawy wzór bieżnika.
Opinia użytkownika: Świetne opony, doskonale się sprawują w zaśnieżonych drogach.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, przetestowane na kilku samochodach i przez kilka lat, także wiem co piszę. Szczerze polecam!
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia
Opinia użytkownika: Dobrze się sprawdzają, warto kupować firmowe opony.
Opinia użytkownika: Przede wszystkim spełniają swoją rolę opon zimowych. Są ciche nawet na suchej jezdni.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z zakupu tych opon zimowych. Sprawdzają się znakomicie zarówno na śniegu, jak i w trudnych, oblodzonych warunkach. Samochód prowadzi się pewnie i stabilnie, a droga hamowania jest zauważalnie krótsza niż przy poprzednich oponach. Dodatkowo są ciche i komfortowe podczas jazdy. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka bezpieczeństwa i niezawodności zimą!
Opinia użytkownika: Świetna opona na mokrą i suchą nawierzchnię odnośnie przyczepności. Cicha przy prędkościach autostradowych i jak na razie po pierwszym sezonie zimowym i przejechaniu ponad 15000km, brak oznak zużycia. Nie oceniłem jazdy po śniegu i błocie pośniegowym, gdyż w tym roku aura nie dopisała.
Opinia użytkownika: Super
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone