Opinia użytkownika: Na razie w porzadku oponki, kleja sie do drogi, szkoda ze na tydzien przyszla zima wiec trzeba troche zwolnic. Ale w zasadzie oponki za te cene (180 zl) i to w tym sklepie (sklep ok) to nie mozna lepiej wybrac. Chyba lepiej 25 zl doslownie doplacic i miec P3000 zamiast Debicy Passio. Polecam, jeszcze nie moge sie wypowiedziec na temat scieralnosci opony, ale zwazajac na to, ze jest to badz co badz Pirelli i ma w sobie nazwe Energy to chyba troche przejedzie. Pozdrawiam