Opinia użytkownika: Opony kupiłem niedawno i porównuję z Goodyear Nawigator 2. Pirelli mają zdecydowanie niski opór toczenia, co zauważam przy ruszaniu i manewrowaniu, zauważyłem mniejsze spalanie, bardzo dobrze trzymają się drogi prosto i na zakrętach. Są jednak głośniejsze, niepokoją mnie trochę większe odgłosy zawieszenia (nie wiem, czy jest to efekt lekkości tej opony, czy luzów w wahaczach) - oby nie przełożyły się na defekty. Ogólnie więcej plusów niż minusów.