Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, bałem się o ścieralność bo ponoć Pirelli mają taką słabość. Jeżdżę już na nich ponad pół roku i bieżnika jakby nie ubyło, mam nawet na oponach jeszcze takie wystające gumeczki, jak nówki! Ciężko mi było ocenić 'głośność' opony, ale z tego powodu, że w aucie zawsze muzyka leci. Jestem na prawdę zadowolony :) Mam nadzieję, że posłużą mi jeszcze z 2 sezony, a może i więcej? Kto wie :)