Opinia użytkownika: Witam, porównuję do wcześniej używanych opon - uniroyal rainsport 2, które świetnie spisywały się na mokrej jezdni. Na mokrym - podobnie (mam w tej chwili uniroyale na tylnej osi i nie ma różnicy), na suchej jezdni - lepiej, opona nie buja tak jak uniroyal (duuży plus), a trzyma lepiej w zakrętach, opony nie huczą (uniroyal przy wolnej jeździe - tak), zużycie opon oceniam jako niezauważalne przy tym przebiegu (lepiej niż uniroyal).