Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetna opona na suchy, ciepły asfalt.
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobrze klei się suchego asfaltu oraz dobrze trzyma w zakrętach, na mokrym nie miałem jeszcze okazji przetestować. Polecam.
Opinia użytkownika: Przesiadłem się z Rosso 2 na Rosso 4 i jest odrobinę lepiej
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Trzeba uwazać na mokrym i jak są zimne.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, nawet przy niskich temperaturach.
Opinia użytkownika: Dwuskładnikowa mieszanka robi robotę. Widoczne mniejsze zużycie opony na polskich drogach, czyli przy jeździe głównie na wprost.
Opinia użytkownika: Jest sztos, trzymają jak przyklejone. Na mokrym słabo.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone