| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
1,00 |
| amortyzowanie |
1,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
1,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony w Moim Ducati Monster 796 mogły być tylko jedne. Dwuskładnikowe Diablo Rosso IV latem dają świetne wyczucie dojścia do granicy możliwości. Lekko moto daje się prowadzić w zakrętach, przerzucanie z lewego w prawy bez wysiłku. Hamowanie bezpieczne i dają informacje zwrotną w odpowiedni, stopniowany sposób. Przy 35 stopniach jedno hamowanie lekko popłynęła, ale czuć było do samego końca, że jeszcze trzyma. Na mokrym i zimnym nie sprawdzam granic, ale czuje się bezpiecznie, jest listopad a ja dalej jeżdżę. Przy 5 stopniach na suchym bezpieczne jak w 20 stopniach, szybko się nagrzewa do temperatury roboczej. Opona tył po 7000km stan 60%. Przód 90%. Polecam! Jeździłem na Michelin i Metzeler, trochę im brakuje do tej gumy. Ps. ani ABSu ani TC nie mam, guma musi dużo pracy wykonać ze mną i moim stylem jazdy.